BİZİMLE HAYATA DEVAM EDİN

Venart Biomedical 2006 yılının son aylarında İstanbul'da kuruldu. Kuruluş amacı sağlık sektöründe var olmak ve her geçen gün büyümek ile birlikte, Türkiye'de Milli ürün imalatını yapabilmekti. Bununla birlikte inandığımız sektör gelişimin de yerimizi alabilmek ve kalıcı olabilmekti.

2006 yılında Shelhigh firmasının Distrübütörlüğüyle başlayan çalışmalar, Shelhıgh firmasının Kanadaya taşınmasıyla ve piyasadan çekilmesiyle birlikte Biointegral olarak ürünlerini dünya piyasasına sürdü. Bizde Venart Biomedical olarak Biointegral ürünlerinin Türkiye Disbiritörlüğünü devam ettirdik. Bu ürünlerin tamamının bioyolojik
olması ve kalp damar cerrahisinde kendini ispatlamış olması tercih nedeni olmuştur. Venart Biomedical 2010 yılında Autotisssiue firmasının ürünlerini de ekleyerek Türkiye Disbiritörlüğü ile iç piyasada satışa sunduk. Bu ürünler muadili olmayan, birçok merkezde kullanılan ve tercih edilen, aynı zamanda tamamen biyolojik olup hücresiz doku halinde satışa sunulmaktadır.

Sağlık sektöründe her geçen yılın verdiği tecrübeyle gelişmelere açık, büyüyen araştıran, kadrolaşan bir firma yaratmayı başardık. Bu dönemde bize emegi ve bilgisi geçen herkese ve bizimle çalışma tercihinde bulunan üreticilerimize teşekkürlerimizi sunarız.
belgeler_buton1_03belgeler_buton2_03
belgeler_buton1_05belgeler_buton2_05
belgeler_buton1_07belgeler_buton2_07
belgeler_buton1_07belgeler_buton2_07